Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Kadeřnické potřeby

Profesionální PU lepící páska řady DuoPro délka 5,6m šířka 0,6cm

kliknutím zavřete okno
Kód: Lepici-paska-DuoPro-0,6cm
Cena: 799,- Kč
Popis: Novinka mezi lepícími páskami Duo-Pro je první diferenciální páska na trhu. U lepící pásky se rozlišuje mezi bílou lepící stranou pásky určenou na vlasy a čirou stranou lepící pásky určenou pro vlasový pásek vlasů na prodloužení. Každá strana je optimalizována podle způsobu použití. Toto vylepšení přináší nejlepší spojení mezi lepící páskou a vlasovým páskem a rychlejší a snadnější odstranění pásky z vašich vlasů. Aplikace je v ostatních ohledech stejná jako u jiných druhů vlasových pásek.

Při nasazování se doporučuje spoj nahřát 1-2 sekundy, aby se docílilo co nejsilnějšího spoje. K odstranění není teplo potřeba.

Při sundavání pásky budte opatrní, aby lepící páska zůstala na pásku s vlasy a ne ve vašich vlasech. Pokud lepící páska zůstane ve vlasech bude se hůře odstraňovat. Pro odstranění zbytků lepidla doporučujeme použít náš standardní odstraňovač lepících pásek a ne odstraňovač C22 na olejové bázi. Nemusíte pak vaše vlasy a vlasový pásek s vlasy mýt.

Důrazně doporučujeme pásku používat pouze 4-5 týdnů. Po uplynutí této doby se bude páska špatně odstraňovat.

Délka pásky 5,6m a šířka 0,6cm.
Zpět