Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Kadeřnické potřeby - Gumičky


Pro uchycení pseudo dreadů se neobejdete bez gumiček. Tyto gumičky nabízíme v různých barvách, takže si určitě vyberete. Gumičky je také možné použít na ukončení rasta copánků nebo při tvorbě extravagantních účesů.

Gumičky jsou citlivé na teplo a při vystavení napnutých gumiček vyšším teplotám může dojít k jejich prasknutí. Doporučujeme se tedy vyhýbat místům, kde bude gumička vystavena vysokým teplotám (sauna, sušení horkým vzduchem, dlouhodobý pobyt na ostrém slunci). Při aplikaci je vhodné použít k fixaci 2 až 3 gumičky najednou, aby při prasknutí jedné nedošlo k rozpletení účesu. Při aplikaci se snažte gumičky nepřetěžovat.

Gumičky také uplatníte i pro menší psí plemeno jako je např. yorkšírský teriér, který gumičky a sponky běžně nosí a to z estetického i hygienického důvodu. V nabídce máme různorodé barvy, jako je růžová, světle růžová, magenta, perlová nebo i neon.