Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Kadeřnické potřeby - Kleště háčky kartáče


Nabízíme kompletní nabídku zahrnující kleště, háčky, navlékátka, tavné kleště, hřebeny a ochranné pomůcky na prodlužování vlasů pro metodu Ring za studena a Keratin za tepla.

Háček a navlékátko se používá k nasazení kroužků Micro rings na vlasové pramínky metodou Ring. V naší nabídce naleznete háčky a navlékátka s plastovou, dřevěnou a kovovou rukojetí. V nabídce je také velice výhodné balení dřevěných háčků po 12ks.

Kleště se používají na uchycení kroužků Mirco rings nebo jejich posouvání metodou Ring, na tvarování keratinových konců nebo na odstraňování vlasových pramenů metodou Keratin. V nabídce jsou kleště v nejrůznějším provedení od základních modelů až po profesionální řadu. Profesionální řada je určena pro ty nejnáročnější zákaznice a je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů v luxusním desingu. V současné chvíli máme jednu z nejširších nabídek kleští na metodu Mirco Ring v Čr.

Nabízíme také tavné kleště pro upevnění pramenů metodou Keratin za tepla. V naší nabídce naleznete i tvarovací kleště pro přípravu vlasových pramínků pro metodu keratin za tepla. Tvarovací kleště nabízíme ve dvou provedeních. Typ A vhodný pro vytvoření pramenů s oválným U koncem nebo Typ B pro vytvoření pramenů s plochým koncem.

Nabízíme pomůcku na přípravu vlasových pramínků - držák na vlasové copy. S držákem vám už nehrozí žádné rozsypání copu a ani žádná ztráta jednotlivých vlasů při rozpramínkování. S copem v držáku se dá velmi pohodlně manipulovat a příprava pramenů je významně rychlejší a hlavně šetří vaše nervy.

V nabídce naleznete také ochranné pomůcky na prsty a také kartáč na prodloužené vlasy.