Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

O nás

Vítejte na stránkách internetového obchodu Kanekalon.cz. Internetový obchod Kanekalon.cz je zaměřen na prodej 100% Kanekalonu, syntetických vlasů, pravých vlasů, příčesků, kadeřnických potřeb a pomůcek na prodlužování vlasů. V naší nabídce naleznete vše na rasta copánky, pseudo dready, copánky s otevřeným koncem, micro copánky, francouzské copánky, umělé dready a pravé vlasy na prodlužování, micro rings a keratinové tyčinky. Nově také nabízíme balzámy na rty Hurraw!

Zboží je možné prohlédnout a zakoupit přímo v kamenné prodejně na adrese Praha Dejvice, ulice Muchova 9. Zasíláme poštou, kurýrem DPD nebo je možné osobní odběr v pobočkách Zpoint. Zboží zasíláme i na Slovensko. Plata za zboží možná převodem nebo dobírkou. Doba doručení je 1-2 pracovní dny od potvrzení objednávky. Objednávky jsou z naší strany potvrzovány telefonicky na číslo, které uvedete v objednávce.

Provozovatelem internetového obchodu Kanekalon.cz a zároveň prodávajícím je
Ing. Petr Balík, IČO 70784353, DIČ CZ7908310388, tel: 606 545 069.