Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Prodej Kanekalonu - 100% Jumbo Braid XXL


100% Jumbo Braid XXL označován také Ultra Braid, Super Braid je extra dlouhý 100% kanekalon vhodný na klasické rasta copánky, micro copánky, klasické dready a pseudo dready. V současné chvíli nabízíme XXL kanekalon od 3 různých výrobců Impression, X-Pression a Nubian Queen.

Délka vlákna 100% Jumbo Braid XXL je cca 220cm a váha jednoho balení je 165gr. 100% Kanekalon XXL mírně krepatý nelesklý a působí přirozeným dojmem. 100% Jumbo Braid XXL lze tvarovat horkou vodou a párou. 100% Jumbo Braid XXL nabízíme v přírodních, barevných i míchaných odstínech. Vhodný na extra dlouhé copánky a pseudo dready.

Délka i množství obsažené v jednom balení XXL kanekalonu vám dává možnost vlákno přepůlit a získat tak stejné množství a délku jako dvě balení klasického kanekalonu za cenu pouze 79Kč.

Ukázku účesů z kanekalonu naleznete v naší fotogalerii. Copánky je možné zakončit tavením nebo pomocí gumiček. Copánky můžete dále zdobit pomocí korálků, které jako i gumičky nabízíme v pestré škále barev. Naleznete je v sekci Kadeřnické potřeby.

UPOZORNĚNÍ: PRO LEPŠÍ PŘEHLEDNOST DOŠLO K PŘESUNUTÍ GUMIČEK A KORÁLKŮ DO SAMOSTATNÉ SEKCE GUMIČKY KORÁLKY - KADEŘNICKÉ POTŘEBY 

 
Impression Super Braid XXL - White 60
179,- Kč
Vyprodáno
Impression Super Braid XXL - Silver
179,- Kč
Vyprodáno
X-Pression Ultra Braid XXL - 1B/Bg
179,- Kč
X-Pression Ultra Braid XXL - 1B/350
179,- Kč
X-Pression Ultra Braid XXL - 4/27
X-Pression Ultra Braid XXL - 4/27
Hnědá-medová 4/27
159,- Kč