Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Umělé vlasy - Rovné 60-65cm


Umělé vlasy na prodlužování - rovné, délka 60-65cm, ručně vázané do vlasových třásní. Umělé vlasy tvoří čistě syntetická vlákna, která jsou vytvořena speciálně tak, že vypadají přirozeně, jako pravé vlasy. Vlákna jsou nehořlavá a je možné je opakovaně tepelně stylovat, natáčet a rovnat. Umělé vlasy narozdíl od pravých vlasů netrpí na vysoušení a nestárnou. Všechny tyto vlastnosti z umělých vlasů jsou ideálním řešením pro každého, kdo si chce prodloužit vlasy a vyhnout se nákupu drahých pravých vlasů.

Umělé vlasy jsou připevněny na tenké třásni a jsou vhodné na našívání a Clip-in. Pás je možné nastříhat na libovolně dlouhé části a po našití klipů získáte vlasy na metodu prodlužování vlasů Clip-in přesně pro vás. Výhodou oproti již hotovým clip-in setům je to, že si jednolivé části setu vytvoříte přesně podle vašich potřeb. Umělé vlasy je možné je použít také na metodu prodlužování Ring nebo metodu prodlužování vlasů Keratin.

Jedno balení umělých vlasů váží cca 100gr což vystačí na cca 100-200 pramínků, podle toho, jak budete chtít mít prameny tlusté. Jedná se o nejlevnější cestu k prodlouženým vlasům. Neřešíte zde také tu skutečnost, že nosíte "cizí vlasy". 

 
Rovné umělé vlasy 60cm v pásu VU22-1
599,- Kč
Vyprodáno
Rovné umělé vlasy 60cm v pásu VU22-4
599,- Kč
Vyprodáno
Rovné umělé vlasy 60cm v pásu VU22-SB
599,- Kč
Vyprodáno